Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Реми Инђије у Новом Пазару Empty Реми Инђије у Новом Пазару

Порука  admin Thu Apr 16, 2009 9:06 pm

Реми Инђије у Новом Пазару Fk-ind17

Фудбалски клуб Инђија освојио је веома важан бод на гостовању у Новом Пазару иако је била на домак сва три бода.

У првом полувремену пред око 1.000 гледалаца приказана је осредња фудбалска представа, доста се грешило са обе стране, није било повезаних акција и играчи оба тима су једва успевали да повежу више од три везана додавања. Прво полувреме је и обележила велика грешка у редовима гостију када је у вођство довео свој тим Харис Укић који је на само минут два пре тога заменио повређеног Хамидовића. Пред гол беспотребно се поигравао Вукобратовић, изгубљена је лопта, брз напад поменутог играча и Полексић је био савладан. Велика радост у гледалишту које није било испуњено као три дана раније у дуелу са Сремом. Пре и после гола слична већ описана игра, а најлепша акција је виђена у тренутку када је сјајну лопту упутио Јанковић ка Наглићу, али је овај брзоноги играч Инђије одједном је "закочио" и тако омогућио Бешировићу да отклони опасност од свог гола.

У другом полувремену сасвим друга слика на терену за игру, Зелени коначно спуштају лопту на траву, почели су да везују више тачних додавања, а средњи ред Јанковић - Вукобратовић - Јанков и Костић је почео да ствара и прилике пре домаћим шеснаестерцом. Средином другог дела из игре излази Станисављевић који се одлично снашао у везном реду, а чак је у једном тренутку био и у изгледној позицији за постизање гола, али му је тада лопта измакла.

Игора је заменио млади Бубало и то се испоставило као више него исплативо решење тренера Милана Ђуричића. Млади Милан Бубало је у првих 10. минута како је ушао у терен зарадио неколико неугодних стартова, Гурдијељца и Шкријеља, али је све стоички издражао и све касније наплатио. На 1:1 се стигло после сличне ситуације као и код вођства домаћина. Сада је поклон лопту дао дотадашњи једини стрелац на утакмицу Харис Укић. Повратна лопта, одлично пресечена од Бубала, овај избија испред Бешировића и у стилу најискуснијег стрелца лако матира домаћег голмана. После тог гола домаћи играчи крећу да врате вођство на свој рачун, а таква отворена игра сада већ веома расположеним играчима гостију отвара сва врата ка голу свог домаћина. Тако је и дошло до пенала за Инђију у самој завршници утакмице. Брза акција, одлична асистенција ка Бубалу и овај момак као вихор улази у казнени простор и капитен домаћина Гурдијељац руши млађаног играча.

Пиштаљка Дениса Траиловића није остала нема - пенал. Сигуран егзекутор је био најискуснији у редовима гостију Јанковић. Приземан прецизан шут и то је 1: 2.

До краја још једна прилика Бубала, али је сада у последњем тренутку искусни капитен домаћина на исправан начин спречио трећи гол госта. Да грешкама није крај потврђено је у 90. минуту утакмице. Један безазлен прекршај по оцени арбитра се касније претворио у гол. Фаул или не остаје у ваздуху, али је слободан ударац изврсно извео најбољи играч у домаћем тиму Бихорац. Сјајан центаршут на супротну стативу, скок чак четири играча у белој опреми и Шкријељ је савладао Полексића. Занимљиво голман гостију је остављен сам без скока и заштите и био је потпуно немоћан. 2: 2.

До краја је одиграно још пар минута надокнадног времена без изгледнијих позиција да се угрозе голмани на овој утакмици.